Nuk dukej fare si tani/ Ja si ishte Rudina Magjistari para 15 vitesh, vishej me veshje transparente dhe me barkun jashtë

Nuk dukej fare si tani/ Ja si ishte Rudina Magjistari para 15 vitesh, vishej me veshje transparente dhe me barkun jashtë

Moderatorja Rudina Magjistari që në fillimet e karrierës së saj, Rudina ështq kujdesur dhe ka gux uar shumë me stilin.

Shumë ndryshe nga sot! Shikoni si dukej 15 vite më parë Rudina

Shume prej jush mund t’i kujtohet Rudina në emisionet e ndryshme teksa guxonte me veshjen.

Në një prej fotove të publikuara të asaj kohe, Rudina shfaqet gjatë spektaklit “Maratona e Këngës Popullore” dhe me një veshje shumë ndryshe nga ato që vesh në studio sot.

Një element i dukshëm në veshjet e Rudinës janë edhe fustanet e gjatë, transparente e paksa pro vokues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *