E bujshme/ Xhemi u largua nga Portokallia, ja kush do ta prezantojë tani bashkë me Salsanon

E bujshme/ Xhemi u largua nga Portokallia, ja kush do ta prezantojë tani bashkë me Salsanon

“Portokallia” kanë qenë në vëmendje të mediave së fundmi për largimet e bujshme nga ky spektakël. Një ndër to ishte largimi i i moderatores Xhemi Shehu.

Pas largimit të Xhemit, kurioziteti ka qenë i madh se kush do e drejtojë spektaklin krah Salsanos.

Burime për revista “Ëho” tregojnë se Eneda Tarifa do të jetë ajo që do të prezantojë këtë vit krah Salsanos. Ajo është parë ditët e fundit në ambientet e “Top Channel”, pranë stafit të “Portokalli”.

Këngëtarja ka qenë edhe më parë prezantuese e këtij spektakli krah Salsanos dhe Xhemit e tashmë duket se është gati për t’ju rikthyer kësaj eksperience.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *