Barcelona i bën dalje, sirena greke për Rey MANAJ

Barcelona i bën dalje, sirena greke për Rey MANAJ

Rey Manaj duket se nuk do të vijojë të jetë pjesë e Barcelona B. Sulmuesi lushnjar nuk po gjen qetësi në karrierë, ndërsa në horizont janë disa klube që dëshirojnë shërbimet e tij. Lojtari I Kombëtares kuqezi është produkt I Akademisë së Interit, teksa rikthimi në Itali mbetet opsion.

Mediet në Spanjë bëjnë me dije se është një klub grek që intersohet për shërbimet e 23 vjeçarit, ndërsa emri ende nuk dihet. Manaj firmosi në janar të këtij viti me ekipin e dytë të katalanasve dhe gjasat janë që të largohet brenda kësaj merkatoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *