Interi futet në garë për yllin e Barcelonës

Interi futet në garë për yllin e Barcelonës

Sulmuesi uruguaian ka disa ditë që ka zbarkuar në Itali për t’iu nënshtruar testeve për të marrë pasaportën italiane në mënyrë që, më pas, t’i bashkohej Juventusit.

Megjithatë, gjërat sikur kanë marrë drejtim tjetër. Sipas të përditshmen “Mundo Deportivo” uruguaiani ka një tjetër destinacion, Interin.

Kjo gjë sikur ka ndryshuar gjërat në merkato, pasi sulmuesi Edin Dzeko që thuhet se ka arritur marrëveshje me Juventusin ende nuk ka lëvizur dhe sikur është në pritje se çfarë po ndodh me sulmuesin Suarez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *