FOTO/ Më në formë se kurrë, e dashura e Maxi Lopezit ”sfidon” Wanda Naran

FOTO/ Më në formë se kurrë, e dashura e Maxi Lopezit ”sfidon” Wanda Naran

Më shumë ka bërë bujë jashët fushe, sesa në fushë. Së fundmi, Maxi Lopez ka zyrtarizuar lidhjen me modelen suedeze, Daniela Christiannsson.

Christiansson është mjaft aktive në rrjetet sociale, teksa shpeshherë e shohim në krah të futbollistit. Ajo ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku ka vendosur të rrisë akoma më shumë temperaturat. Seksi, sensuale dhe mjaft tërheqëse, modelja e njohur duket mjaft në formë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *