E KRYER/ Nuk kanë fund largimet nga Barcelona, titullari i skuadrës drejt Premier League

E KRYER/ Nuk kanë fund largimet nga Barcelona, titullari i skuadrës drejt Premier League

Largimet nga Barcelona gjatë kësaj merkato duket se nuk kanë fund. Pas Vidal, Rakitic, Arthur e Suarez një tjetër titullar do të largohet. Bëhet fjalë për Nelson Semedon që do të kalojë në Premier League te Wolves.

Dy klubet kanë gjetur tashmë akordin dhe javën e ardhshme portugezi do të udhëtojë drejt Anglisë për të kryer testet mjëksore e më pas firmën. Është eksperti i merkatos, Fabrizio Romano që shprehet se kjo tratativë është tashmë e mbyllur me Semedon që do të firmosi deri në 2025 me Wolves

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *