Ndodh e papritura, Depay transferohet tek gjigandit i Serie A

Ndodh e papritura, Depay transferohet tek gjigandit i Serie A

Tashmë nuk është një sekret që skuadra e Milan dëshiron që të shesë Lucas Paquetan gjatë këtij afati kalimtar.

Lyon është në pole position për këtë futbollist dhe mesa duket ka një alternativë interesante për transferimin e tij.

Sipas Tuttosport Lyon është e gatshme për të ofruar shërbimet e Memphis Depay për të siguruar Lucas Paquetan.

Në këtë mënyrë skuadra që do humbiste më shumë do ishte ajo e Barcelonës e cila po kërkon transferimin e sulmuesit holandez

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *