I zbuluan identitetin e të dashurit, Fjoralba Ponari reagon për herë të parë

I zbuluan identitetin e të dashurit, Fjoralba Ponari reagon për herë të parë

Fjoralba Ponari është një nga moderatotet më të njohura shqiptare. Ajo prej kohësh ishte në një lidhje, por pamjen e partnerit asnjëherë nuk e zbulonte sa herë që publikonte foto me të.

Por ndonëse Fjoralba u përpoq të ruante sekretin, disa ditë më parë u zbulua identiteti i partnerit të saj. Në media u raportua se ai quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Pas këtyre lajmeve, edhe vet moderatorja e ka konfirmuar një gjë të tillë. Fjoralba ka publikuar një foto të lajmit në Instastory, përbri të cilit ka shkruar “Hajde gëzuar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *