E papritur/ Arrestohet Fjolla Morina, shokuese çfarë iu gjet në makinë këngëtares

E papritur/ Arrestohet Fjolla Morina, shokuese çfarë iu gjet në makinë këngëtares

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është árrestùá nga pólícíà në pikën kufitare të Morinës bashkë me dy shtetas të tjerë që udhëtonin me të në makinën tip “Audi”. Pas një kontrolli të imtësishëm, në çantën e dorës së Fjollës është gjetur një ármè žjàrri “Zoraki” me 23 fishekë dhë në bagazh u gjet një pístólet në dukje e dyshuar lodër çakmak.

Por raportohet se pasi shkoi në kòmísáríát, gjendja shëndetësore e Fjollës është përkeqësuar dhe ajo momentalisht ndodhet në spitalin e Kukësit për t’u trajtuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *