Nuk pritej, Noizy sjell bashkëpunimin me këngëtaren e njohur shqiptare

Nuk pritej, Noizy sjell bashkëpunimin me këngëtaren e njohur shqiptare

Noizy është një nga reperët më të njohur për publikun shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe ai është shumë i komentuar në media.

Së fundmi, Noizy ka zbuluar gjatë një interviste për emisionin “NIN” se do të realizojë një bashkëpunim me një këngëtare shumë të njohur shqiptare.

Bëhet fjalë pikërisht për Dhurata Dorën, me të cilën Noizy ka konfirmuar se do sjelli një bashkëpunim dhe fansat e tij mezi po e presin këtë këngë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *