“Mesi më këputi fare”, Sara Hoxha zbulon problemet që ka gjatë shtätzänis

“Mesi më këputi fare”, Sara Hoxha zbulon problemet që ka gjatë shtätzänis

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët shumë shpejt do të bëhen prindër të një vajze.

Sara përgjatë kësaj kohe ka qenë shumë aktive, ku ka publikuar foto të ndryshme me barkun e rrumbullakosur. Së fundmi, një ndjekëse e ka pyetur Sarën nëse është duke kaluar probleme në shtatzani.

“A ta bëj i pyetje këshu shqetesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqem te shkretet, te vjella, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe analiza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”, shkruan ndjekësja. “Kam si jo.

Mesi me keputi fare (ndonjehere mezi eci dhe cohem nga krevati), per analizat mos me fol se stresi dhe qefi me i madh aty qenkan bashke, vape sa te duash… por nuk i kap aparati fotografik keto edhe ska pse. Bejme foto per qef jo per hall. Te uroj shtatezani sa me te lehte”, shkruan Sara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *