Dueli i SHQIPTARVE në Europa Ligë  Berisha dhe Zeneli ërballen kundër Imerit dhe Ajdini

Dueli i SHQIPTARVE në Europa Ligë Berisha dhe Zeneli ërballen kundër Imerit dhe Ajdini

Berisha dhe Zeneli do të përballen kundër Imerit dhe Ajdinit sot në Evropa Ligë

Skuadra e Reims do të përballet sot kundër skuadrës Servette, në kuadër të Evropa Ligës, ndeshje kjo e cila do të fillojë në orën 20:45.

Në këtë ndeshje do të mund të shohim 4 futbollistë shqiptar të Kosovës.

Për skuadrën e Reims luajnë Valon Berisha dhe Arbër Zeneli kurse për Servette luajnë Kastriot Imeri dhe Alban Ajdini.

Fituesi në këtë ndeshje do ta vazhdojë rrugëtimin tutje në këtë kompeticion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *