Shkëmbim i jashtëzakonshëm mes Real Madridit e Tottenhemit

Shkëmbim i jashtëzakonshëm mes Real Madridit e Tottenhemit

Tabloidi anglez, “The Telegraph” vjen me lajmin e mbrëmjes.Real Madridi dhe Tottenhemi po përgatisin një shkëmbim të bujshëm mes vete,

Bëhet fjalë për futbollistët Gareth Bale dhe Dele Alli.

Sipas tyre, të dy lojtarët do të kalojnë një edicionin në skuadrën tjetër si të huazuar, por pa specifikuar detajet e tjera.
Ditëve të ardhshme mund të kemi zhvillime më konkrete rreth këtij operacioni transferimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *