Juve dhe Inter kontaktojnë yllin e Realit

Juve dhe Inter kontaktojnë yllin e Realit

Braziliani i Real Madrid, Marcelo, duket se gëzon pëlqimin e dy skuadrave më të mira në Itali aktualisht.

‘AS’ raporton se Juventus dhe Inter të dyja kanë kontaktuar mbrojtësin e krahut të majtë

Gjithsesi, është thënë se asnjëri klub nuk janë të gatshëm të barazojnë pagën aktuale të lojtarit.

Meqë Ferland Mendy i ka kërcënuar pozitën e titullarit, Marcelo thuhet të jetë i gatshëm për të shqyrtuar ofertat që e largojnë nga ‘Santiago Bernabeu’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *