Çka po i ndodh Blendi Fevziut, qull në djersë në emisionin e tij (Foto)

Çka po i ndodh Blendi Fevziut, qull në djersë në emisionin e tij (Foto)

Gazetari Blendi Fevziu, gjatë emisionit të mbrëmjes së sotme, ku po diskutohet për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë dhe ku i ftuar është Edi Rama në një lidhje direkte, është shfaqur në djersë dhe në vështirësi nga temperatura e lartë në studio.

Me gjasë në studio janë fikur kondicionerët, nga frika e përhapjes së koronavirusit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *