Angela Martini në fustanin e zi merr gjithë vëmendjen

Angela Martini në fustanin e zi merr gjithë vëmendjen

Angela Martini, sërish me një pozë provokative.

Modelja shqiptare, vazhdimisht është aktive me imazhe në rrjete sociale duke reklamuar linjat trupore, shkruan Politikajashtme.com

Sapo ka postuar një imazh veshur me fustan të zi duke venë në pah dhe theksuar linjat perfekte. Me fustanin ngjyrë të zezë, Angela ka zgjedhur të pozojë në një ambient të jashtëm.

E veçanta e fotografisë, është se modelja ka pozuar pa take dhe po duket më shumë stil dhe joshëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *