Luana i ka dhënë fund lidhjes me Krenarin? Zbulohet e vërteta

Luana i ka dhënë fund lidhjes me Krenarin? Zbulohet e vërteta

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë kthyer prej kohësh në një ndër čiftet më të komentuar në media e rrjete sociale.

Megjithëse kurrë s’kanë püblíküar foto së bashku ata nuk i kanë shpëtuar syrit të paparacëve, që i kanë kapur në të njëjtat vende apo në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Mirëpo, së fundmi është aluduar se çifti mund t’i ketë dhënë fund marrédhênjes dhe shkak për këto aludime është bërë kush tjetër veç Instagram-it?

Luana dhe Krenari nuk e ndjekin më njëri-tjetrin dhe gjithashtu ky i fundit nuk u pa në ditëlindjen e moderatores tre ditë më parë.

Por, mos përhapni páník sepse “Prive.al” na siguron se lajmi i ñdárjeś nuk është i vërtetë.

Burime për të kanë treguar se Luana dhe Krenari vazhdojnë të jenë bashkë, madje vetëm pak ditë më parë ata u kthyen nga pushimet së bashku, para nisjes së sezonit të ri televiziv për Luanën.

Por ne na shtyn kurioziteti, po në Instagram pse s’ndiqen vallë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *