Pas kthimit në Gjermani, Ledina Çelo flet për pushimet në Dhërmi

Pas kthimit në Gjermani, Ledina Çelo flet për pushimet në Dhërmi

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo zgjodhi që këtë verë ta kalonte në jugun e Shqipërisë së bashku me njerëzit e saj më të dashur. Ajo ka ndarë poza të ndryshme me bikini, ku ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen kanë qenë format perfekte fizike.

Së fundmi Ledina ka ndarë disa momente të tjera në plazhin e Dhërmiut ku ka shkruar:

“Atje, ku dy muaj të duken si dy javë. Shqipëria ime. Dhërmi”.

Ndjekësit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke e komplimentuar për fizikun e saj dhe elegancën.

Kujtojmë se aktualisht Çelo është kthyer në shtëpinë e saj në Gjermani, aty ku po merret me fëmijët dhe impenjimet që i sjellin ata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *