Tayna rikthen “Pasionet e Fshehta” përmes  projektit të ri

Tayna rikthen “Pasionet e Fshehta” përmes projektit të ri

Është publikuar projekti i ri i Taynës.

Kënga e quajtur “Qe qe” është punuar nga Cricket me muzikë dhe melodi nga Tayna dhe Muma.

Në këtë projekt, reperja riktheu “Pasionet e Fshehta” pasi u inspirua në këtë serial të famshëm për shqiptarët.

Ndiqeni të plotë më poshtë këngën dhe klipin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *