Ankth te Milani

Ankth te Milani

Futbollistët e Milanit pritët që këtë të hënën të nisin stërvitjet për edicionin e ri duke u paraqitur në kampin stërvitor “Milanello”.

Megjithatë gjërat nuk po duken shumë stabile.

Futbollisti i Napolit, Andrea Petania tashmë është konfirmuar me koronavirus, por ai para se të dalëpozitiv,kishte organizuar një festë në një jaht e ku të pranishëm ishin edhe dy futbollistë të Milanit, portieri Donnarumma dhe kapiteni Romagnioli.

Tash pritet që dy lojtarët t’u nënshtrohen testeve për të monitoruar gjendjen e tyre teksa në rrezik është grumbullimi me ekipit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *