Pushime në jaht, Ledri dhe Sara filmohen në momente ….

Pushime në jaht, Ledri dhe Sara filmohen në momente ….

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha po shijojnë pushimet në një jaht, së bashku me disa të afërm e miq.

Çifti shumë shpejt do bëhen prindër për herë të parë dhe po presin me padurim.

Ditën e sotme Ledri ka ndarë disa video nga pushimet e tyre dhe në njërën prej tyre shfaqet duke i dhuruar një puthje Sarës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *