Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari është bërë sot nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në InstaStory ku shfaqë një buqetë me lule dhe datën e sotme në fokus.

Ndryshe nga e gjithë periudha e shtatzënisë në të cilën ishte tejet e hapur me publikun, Olta këtë moment të pazëvendësueshëm në jetë ka preferuar ta kalojë në privatësi të plotë duke mos e parë të arsyeshme që të paktën tani për tani të ndajë ndonjë fotografi të djalit me publikun.

Me jetë të gjatë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *