Është ndarë nga Roberti, shikojeni momentin kur Nora Istrefi qan me zë

Është ndarë nga Roberti, shikojeni momentin kur Nora Istrefi qan me zë

Këngëtarja Nora Istrefi ka kohë që është narë nga bashkëshorti i saj, Robert Berisha me të cilin ka një vajzë të quajtuar Reene.

Nora Istrefi njihet si një person i dashur dhe i pëlqyer për shumë kënd. Ajo poashtu njihet për hitet e saj dhe stilin e veqantë.

Pikërisht Nora ishte zgjedhur për të befasur dhe bërë të lumtur një grua nga Shqipëria e cila ishte përballur në jetë me shumë sfida. Ajo ishte ftuar në një emision televiziv për ta befasuar këtë grua dhe nga historia e saj, Nora u përlot aq shumë sa që filloj të qaj në zë.

Shikojeni momentin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *