Maluma fshin instagramin, kjo është arsyja pse

Maluma fshin instagramin, kjo është arsyja pse

Maluma u zhduk në mënyrë misterioze nga Instagrami të mërkurën.

“Askush nuk e di pse e çaktivizoi atë, veçanërisht pasi ai është aq aktiv në të. Por ne e dimë se ai është i mirë dhe i sigurt”, tha një burim për Page Six atë ditë.

Edhe kompania e tij e menaxhimit WK Entertainment ishte dukshëm jo e informuar, duke shkruar të mërkurën: “A e di ndokush se çfarë ndodhi me Instagramin e Malumës?”, shkruan DailyMail.

Zhdukja e Malumës nga Instagram erdhi pas një raportimi se futbollisti Neymar është duke u takuar me ish-këngëtaren Natalia Barulich.

Tre javë më parë, Maluma publikoi një këngë të quajtur “Hawai” e cila dyshohet se është dedikim për ndarjen e tij nga Natalia dhe romancën e saj të re me Neymarin.

Neymar raportohet se u shfaq në një video në Instagram të martën në mbrëmje me shokët e tij të Parisit Germ Germain duke vallëzuar me këngën “Hawai” pas një fitoreje kundër RB Leipzig.

Maluma u bashkua me Natalian, e cila është kubano-kroate, në fillim të vitit 2018 dhe ishin bashkë deri në tetorin e vitit të kaluar.

Pas ndarjes pati zëra që Natalia e la atë për Neymarin, por ajo i tha Al Rojo Vivo në dhjetor: “Neymar është vetëm shoku im dhe media i përbën të gjitha këto gënjeshtra”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *