Një femër e zjarrtë si Luana

Një femër e zjarrtë si Luana

Këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka treguar format trupore në imazhin e fundit.

Ajo ka pozuar në bikini dhe duket joshëse.

“Leji llafet e kota”, ka shkruar moderatorja pranë postim tek i cili fansat i kanë shkruar komente pozitive.

Edhe Luana, ani pse pandemi, ka kaluar si duket momente të këndshme këtë verë.

Jeta e saj private gjithmonë ka qenë e komentuar mirëpo si duket nuk e ka ndërmend të dalë me diçka zyrtare.

Luana ndryshe njihet si një femër e zonja. Si në punën si moderatore ashtu edhe këngëtare është tejet e angazhuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *