Këto kohëra të vështira Obama po i kalon duke dëgjuar këngëtaren shqiptare

Këto kohëra të vështira Obama po i kalon duke dëgjuar këngëtaren shqiptare

Barack Obama ka zbuluar listën e këngëve të tij të preferuar për këtë verë.

Gjenerale
Barack Obama ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Twitter për të treguar artistët që ka dëgjuar përgjatë këtyre muajve.

Në mesin e 27 këngëve që ish presidenti i SHBA ka dëgjuar gjatë kësaj vere, është edhe hiti i këngëtares shqiptare, Dua Lipa.

Bëhet fjalë për këngën ‘Un dia’, që Dua Lipa ka bashkëpunuar me J Balvin dhe Bad Bunny për realizimin e këtij super projekti./kanal10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *