Rozana Radi po martohet

Rozana Radi po martohet

Artistja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë vetëm hite, Rozana Radi ka dhënë lajmin e madh përmes një postimi në Instastory.

Një prej ndjekësve e ka pyetur Rozanën se kur do të martohet dhe artistja nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“Aq shpejt sa s’ta merr mendja”, shkruan Rozana duke treguar kështu se shumë shpejt do e shohim nuse.


Kujtojmë se Rozana ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private, megjithatë ka pranuar se është në lidhje dashurie që një kohë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *