Këngëtarja e njohur tregon format e përkryera me një foto nga plazhi

Këngëtarja e njohur tregon format e përkryera me një foto nga plazhi

Këngëtarja e njohur e bëri ‘nxehtë’ me foton e fundit.

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Antonia, është një prej emrave që njihet për zërin e saj dhe performancat e shkëlqyera në skenë.

Ajo njihet edhe për fizikun e saj dhe shpesh publikon foto në të cilat shfaqet tejet provokuese.

Antonia gjithë vëmendjen e mori me një foto të publikuar në llogarinë e saj në Facebook dhe duket tejet seksi.

E veshur me b, ajo ka provokuar ndjekësit e shumtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *