Genta Ismajli fillon xhirimet e klipit të ri

Genta Ismajli fillon xhirimet e klipit të ri

Genta Ismajli ka nisur punimet për projektin e ri.

Pas një periudhe bukur të gjatë që pa ndonjë projekt muzikor, tani Genta Ismajli pritet të rikthehet tek fansat me një këngë të re.

Këngëtarja e cila prej muajsh është në lidhje me biznesmenin turk Huseyin Usta, ka nisur xhirimet e video-projektit të ri dhe pamjet i ka ndarë me ndjekësit.

Përveç disa sekuencave, Genta nuk ndau ndonjë detaj tjetër për fansat e saj lidhur me këngën e re, mirëpo e rëndësishme është se xhirimet kanë filluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *