Loredana është shtatzënë ?

Loredana është shtatzënë ?

Mozzik dhe Loredana ishin dyshja që pëlqeheshin mjaftë nga audienca, ku fama e tyre i kaloj kufijtë shqiptar duke u dëgjuar këngët e tyre edhe në vendet Europiane.

Pas korrën suksese të mëdha dhe u bënë prindër të një vajze dyshja i dhanë fund lidhjes së tyre,
Edhe pas ndarjes ata kanë ruajtur kontakte shkaku i vajzës e cila qëndron në Zvicër me të ëmën.
Loredana publikon thuajse çdo ditë imazhe të ndryshme të vogëlushes e cila duket kryekëput si Mozziku.

Nga këto publikime të ndryshme se fundmi ajo ngreh dyshime për një shtatzëni të dytë shkaku i peshës së tepërt.


Por nëse e vërteta qëndron kështu, a thua si do ndihet Mozzik që vajza e tij po bëhet me një motër ose vëlla?/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *