Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli

Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli

Për një kohë të gjatë qëndroi pa bërë asgjë, as këngë e madje as postime në rrjetet sociale.

Por tanimë Era Istrefi po rikthen vëmendjen e ndjekësve të saj.
Ajo ka publikuar vazhdimisht gjatë ditëve të fundit fotografi e video të shumta.

Kësisoj veproi edhe sonte, teksa tregon veten me stil të ri të flokëve, më të shkurtra e jashtëzakonisht të bardha.

Era duket mjaftë me stil dhe e veçantë siç di vetëm ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *