Enca jam nuse për shpi

Enca jam nuse për shpi

Enca duke ekspozuar linjat thotë se është nuse për shtëpi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është një ndër emrat më të komentuar së fundmi.

Kjo për faktin se e ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Don Xhonin dhe skenat që bënte në klip ishin tejet provokuese.

Enca Haxhia si rrallëherë ka pozuar me një fustan të gjatë ani pse i ka theksuar sërish vithet.

Pranë postimit thotë se është nuse për shtëpi. Sa i përket jetës private Enca deklarohet beqare dhe nuk dihet nëse është dikush në jetën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *