Tuna shtatzanë për herë të dytë? Publikohet fotoja e këngëtares

Tuna shtatzanë për herë të dytë? Publikohet fotoja e këngëtares

Tuna është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila prej disa kohësh është duke qëndruar në SHBA.
Në postimet e fundit që Tuna ka bërë në Instagram, këngëtarja ka nxitur dyshimet se është shtatzanë. Shkak është bërë një video e saj që ia kanë publikuar shoqet.

Në këtë video, Tuna është kapur për pak sekonda ku del në profil dhe shihet qartë barku i saj i rrumbullakosur poshtë fustanit të kuq.

Gjatë fotove të fundit që Tuna ka hedhur këto kohë në Instagram, ajo ka kapur veten nga busti dhe lart. Këto janë vetëm dyshime, ndaj pritet një konfirmim nga këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *