Morena, tregon trupin e saj ne fotot e fundit

Morena, tregon trupin e saj ne fotot e fundit

Bukuroshja kosovare, që kalojë pandeminë në Stamboll të Turqisë dhe vazhdon të qëndrojë atje edhe tani ka postuar sot disa foto të në rrjetet sociale.
Sot ajo ka postuar disa foto para një milion ndjekësve të saj në Instagram ku tregon trupin e saj se.ksi.
Ndryshe, këngëtarja ka realizuar edhe një këngë me videoklip të cilin e ka lansuar gjatë pandemisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *