Po martohet Leonora Jakupi?

Po martohet Leonora Jakupi?

Këngëtarja Leonora Jakupi ka zbuluar vetë muaj më parë se do të bëhet nuse gjatë këtij viti.

Ajo i ka befasuar për të mirë të gjithë me këtë vendim të cilin e bëri publik gjatë një emisioni,shkruan Kosovarja

“Do bëhem nuse në vitin 2020”, ka qenë përgjigja e saj.

Megjithatë për shkak të pandemisë, ende nuk dihet a do ta bëjë dasmën e ëndrrave apo vetëm në ceremoni të thjeshtë me familjarët e saj!

Kurreshtja e madhe , si për askend tjetër fytyrë publike , jo vetëm nga fansat e e saj të shumtë gjithandej , është të dijë sa më shumë për jetën e saj private aq sa dhe për lidhjen e saj në dashuri,shkruan Kosovarja

Jemi në fund të vitit 2020 , tek ikona e muzikës sonë e ka thënë gjatë një intervistë se në këtë vit do t’ i jep fund beqarisë.

Dhe, vërtetë , a po martohet sivjet Leonora ?

Presim e shohim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *