Fjolla Krasniqi vë gjoksin në pah në foton e fundit

Fjolla Krasniqi vë gjoksin në pah në foton e fundit

Këngëtarja e famshme kosovare, Fjolla Krasniqi, është ndër emrat mjaftë të lakuar në botën e showbizit

Ndonëse larg skenës muzikore, Fjolla ende mbetet në vëmendjen e publikut, i cili e mban mend për këngët dhe performancat e saj skenike.


Fjolla shpesh poston foto më rrjete sociale, ku tregon se ende e ruaj bukurinë dhe pamjen e saj ekzotike, shkruan “Kosovarja”.

Si rrallë herë, në foton e fundit këngëtarja ka nxjerr në pah gjoksin e saj të bujshëm. Ajo, edhe më tej duket mjaftë bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *