Është nënë e 5 fëmijëve, por duket sikur ti ketë 18 vjet

Është nënë e 5 fëmijëve, por duket sikur ti ketë 18 vjet

Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë një nga çiftet më të komentuara. Reagimet e çiftit në daljet publike, nuk i lanë shije të mirë tifozëve të Interit, ekip ku argjentinasi kaloi gjashtë vite të karrierës. E për këtë shkak ai u transferua në Paris në radhët e Paris Saint Germain.

Mirëpo duket se dyshja po e shijon qëndrimin në qytetin e “dashurisë” dhe kjo dëshmohet dhe nga fotot që ata kanë hedhur në rrjete sociale.

Çifti prej kohësh i ka sheshuar të gjithë barrierat dhe duket se nuk i bëjnë përshtypje komentet negative. Kjo u pa në kohën kur ato pozuan tërësisht nudo dhe sha.rjet e fye,rjet në drejtim tyre ishin të shumta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *