Mílíóñeri vráù veteñ brenda shtëpisë, Bes Kallaku žbùlón lidhjen me të

Mílíóñeri vráù veteñ brenda shtëpisë, Bes Kallaku žbùlón lidhjen me të

Aktori Bes Kallaku ka kujtuar me anë të një postimi në Instagram, mikun e tij të ndjerë, biznesmenin Eugert Lazajt. Ky i fundit u gjet pa śheñja je.te në banesën e tij më 30 korrik.

Bashkë me foton e postuar, Kallaku shkuan se e kujton atë si një person me zemër të mirë dhe “me buzëqeshje të stampuar në fytyrë. Sipas tij, kush e ka njohur, e di shumë mirë se ç’njeri ishte Eugerti.
Postimi i plotë:
“Lamtumire shoku im i mire. Vertet te pabesueshme jane ndarjet prej jetes me njerezoret si ty, me miresine e zemres dhe buzeqeshjen e stampuar ne fytyren tende qe largon trishtimin. Por sot trishtueshem na ka mbet vec e qeshura jote dhe kujtimet. Kush te ka njohur e di shume mire se c’njeri ishe. I lehte dheu mbi ty, ne paqe shkofsh e pushofsh!’”
Kujtojmë këtu se Eugert Lazaj ishte pronar i një kompleksi luksoz në zonën e Maminasit. Ai u gjet i pâjetê në orën 07:00 dhe pranë tij pòlícíâ gjeti një ârmé źjárrī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *