Armina Mevlani rrëmben vëmendjen me pozat atraktive nga plazhi

Armina Mevlani rrëmben vëmendjen me pozat atraktive nga plazhi

Modeluesja e njohur shqiptare Armina Mevlani është shumë e dashur për publikun.

Duke qenë e tillë, ajo qëndron aktive në rrjete sociale aty ku edhe publikon imazhe të ndryshme edhe nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka ndarë imazhe nga plazhi teksa është duke i shijuar ditët e nxehta në bregdet. Sigurisht se komentet ishin të shumta pasi ajo dukej tejet seksi. Ndryshe Armina Mevlani është e fejuar prej vitesh me Shkëlzen Berishën dhe jetojnë së bashku në Tiranë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *