Megi Pojani ‘çmend’ rrjetin me foto nga vaska (FOTO)

Megi Pojani ‘çmend’ rrjetin me foto nga vaska (FOTO)

Megi Pojani është padyshim një prej personazheve më të ndjékur në rrjetet sociale dhe që gjithmonë di se si të jetë në qendër të vémendjes.

Së fundmi ajo ka nisur pushimet dhe e shohim teksa poston foto dhe video me bíkini ku shfaqet tejet pròvòkuese.

Në disa foto të postuara në instagram ajo pòzon me një palë bíkíni minimaliste ndërsa pòzon jòshëse përpara pasqyrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *