Me jâht lùkśóź dhe vilë 2 mijë euro nata, brenda pushimeve të Arminës e Shkëlzenit

Me jâht lùkśóź dhe vilë 2 mijë euro nata, brenda pushimeve të Arminës e Shkëlzenit

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë shijuar këto ditë pushime luksoze mes Sarandës e Korfuzit.

Të shtunën ata u vendosën në një vilë luksoze, ku një natë kushton 2 mijë euro.

Po ashtu ata kanë marrë dhe një jaht luksoz për të udhëtuar në Greqi.

Të hënën në mbrëmje jahti u ankorua në Keep Merli dhe ata zbritën, per t’u vendosur në vilën luksoze teksa mësohet se ky udhëtim nuk do të jetë i fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *