Dreq, ça ke..”, Donaldi tregon çfarë ndodh kur Bora bëhet me nerva

Dreq, ça ke..”, Donaldi tregon çfarë ndodh kur Bora bëhet me nerva

Donald Veshaj dhe Bora Zemani tashmë e kanë konfirmuar edhe publikisht lidhjen e tyre.

Ata prej pak kohësh i shohim të ndarjnë në rrjetet sociale foto dhe video së bashku.

Aktualisht ata ndodhet me pushime së bashku me Jonidën dhe Romeon ndërsa i shohim të postojnë foto dhe video nga momentet e bukura së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *