Pjesë e Kómbétareve të móśháve, APOLONIA bën góditjeń e parë në merkato

Pjesë e Kómbétareve të móśháve, APOLONIA bën góditjeń e parë në merkato

Apolonia ka bërë afrimin e parë në merkato. Bëhet fjalë për 22 vjeçarin Glejdis Ndraxhi. Mesfushori është aktivizuar për dy sezonet e fundit te Besa e Kavajës, duke qenë një lojtar premtues. Durrsaku ka koleksionuar 40 minuta dhe 3320 minuta në sezonet e fundit, ndërsa ka qenë pjesë e moshave kuqezi.

Fierakët I janë kthyer dje përgatitjeve për sezonin që I gjen në Superligë, ndërsa pritet që të ruhet boshti I skuadrës, duke besuar sërish te talentet e ekipit. Kujtojmë se te Apolonia është afruar në rolin e zëvendëstrajnerit edhe Nikolin Çoçlli që sezonin e shkuar drejtoi Luftëtarin në disa duele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *