Vajza i publikon Eli Farës fótó me rróbá bañjò dhe duket në super fórmê

Vajza i publikon Eli Farës fótó me rróbá bañjò dhe duket në super fórmê

Eli Fara vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Përpos zërit, Eli është shumë e pëlqyer dhe për pamjen e saj.

Ndonëse i ka kaluar të 50-at, këngëtarja sa vjen dhe rinohet, duke treguar që mosha është vetëm një numër për të. Së fundmi, Eli ka udhëtuar drejt bregdetit, ku po pushon me të bijën, Marinën, e cila nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar dy foto pranë së ëmës, ku shihen të dyja të veshura me rrobabanjo. Eli është treguar gjithmonë e rezervuar ndaj fotove të tilla, megjithatë duhet të themi se të dyja duken shumë në formë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *