Nje akt tjeter antikombetar

Nje akt tjeter antikombetar

Nje akt tjeter antikombetar!

Arrestimi me urdher te Beogradit i ishluftetarit te UÇK, Murtez Kastrati nga narkopolicia e Zografit bis eshte nje thike pas shpine per Kosoven dhe deshmi tjeter flagrante e vasalitetit te Tiranes ndaj Beogradit dhe luftes se ftohte qe Tirana zyrtare zbaton ndaj Prishtines.

Denoj me ashpersine me te madhe kete akt te shemtuar antikombetar dhe paralajmeroj Edvin Tradhetarin dhe Gjeneral Vasalin se do pergjigjen personalisht per aktin e tyre te pashembullt.

Sali Berisha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *