As burri nuk e njeh/ Jonida Vokshi tërbon dynjanë me fórmát pas lindjes

As burri nuk e njeh/ Jonida Vokshi tërbon dynjanë me fórmát pas lindjes

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi vetëm pak javë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e quajti Emi.

Jonida I ka çmendur të gjithë me fizikun e saj. Aktorja duket perfekte teksa pozon me bikini dhe tregon lin.jat perfekte vetëm pak javë pas lindjes.

Menjëherë në rrjet kanë nisur komentet komplimentuese ku vëmendjen e të gjtihëve e tërhoqi komenti i bashkëshortit të saj Besnikut, i cili ka mbetur i mahnitur nga fotoja e Jonidës.

“Kush është kjo”, shkruan Besniku, ndërsa Jonida ia kthen: “Ajo që të ka nxon”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *