Merret vendimi për ndeshjen Barcelona – Napoli. Ja ne cilin stadion do të zhvillohet takimi

Merret vendimi për ndeshjen Barcelona – Napoli. Ja ne cilin stadion do të zhvillohet takimi

Barcelona do të ketë një ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme në kuadër të Ligës së Kampionëve, kur luan përball Napolit.

Katalanët do të tentojnë të shfrytëzojnë avantazhin e terrenit për të thyer barazimin 1:1 në ‘San Paolo’.

Para kësaj ndeshje, lojtarët dhe stafi i janë nënshtruar testeve për Covid-19. Nga të testuarit, asnjë nuk ka rezultuar pozitiv,
Testet janë bërë dje, kurse sot të gjithë kanë marrë dritën e gjelbër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *