Deri më tani s’e ka treguar/ Rudina Magjistari publikon foton e ëmbël me vajzën: Sa qenka rritur!

Deri më tani s’e ka treguar/ Rudina Magjistari publikon foton e ëmbël me vajzën: Sa qenka rritur!

Moderatoria, Rudina Magjistari është përpjekur që të jetën e saj ta mbajë sa më private.

Mirëpo, herë pas here ajo ka postuar ndonjë foto me vajzën ose bashkëshotin, por duke mos e zbuluar të plotë portretin e vogëlushes.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, Rudina ka publikuar në Insagram një foto me Mian, ku shihen të dyja të përqafuara.

Ato shfaqen nënë e bijë nga pushimet dhe duket se po i shijojnë shumë këto ditë relaksi. Rudina është nga ato njerëz të pakët në show biz që kanë dashur ta bëjnë publike jetën e tyre private.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *