Sara nuk i kùrsen më fotot me barkun e rrùmbùllakosur

Sara nuk i kùrsen më fotot me barkun e rrùmbùllakosur

Sara është në prítje të një vajze dhe lajmin e ka bërë publik vetë Ledri në instagramin e tij me një video shumë emòciònuese.

Ndërsa Sara publikoi disa ditë më parë foton e parë me barkun e rrùmbullakosur duke ndarë gjithashtu ndjésinë e veçantë me miqtë dhe fansat e saj.

Menjëherë pas saj duket se Sara nuk ka në plan të ndàlet dhe ja ku sapo postoi një tjetër foto shumë të bukur.

Ajo pozon së bashku me një mikeshën e saj ndërsa ka veshur një fustan të ngùshtë ngjyrë pana ku i duket barku i rrùmbùllakosur.

“Vajza ime, po mos duhet të them vajzat e mia”, shkruan ajo krahas fotos duke bërë tag mikeshën e saj së cilës i thotë se do ti mùngojë shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *