Aurela ti je? Këngëtarja befáśón të gjithë me lòòk-un

Aurela ti je? Këngëtarja befáśón të gjithë me lòòk-un

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e saj në postimin e fundit në Instagram.

Gaçe është shfaqur me një ‘look’ të kuruar deri në detaje dhe flokët kaçurrela që i kanë befasuar të gjithë.

Me veshjen në ngjyrë jeshile dhe buzëqeshjen e madhe, duket se Aurela është kujdesur të sjellë një pamje mjaft verore në klipin e radhës.

“Po vjen, këngë e re. Flasim përseri këto ditë”, ka shkruar Gaçe krah postimit i cili ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve dhe miqve të artitstes, që e kanë komplimentuar Aurelën për pamjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *